[NASZE SALONY] Optyk Na Oko

Optyk Na Oko

Optyk Na Oko

OPTYK NA OKO

[POZNAJMY SIĘ]Optyk Na Oko
Anna Grabarczyk

📍 Salon „Optyk NA OKO” znajduje się w centrum Wrocławia, przy ul. Piastowskiej 36B.

ℹ️ W branży optycznej pracuję od 2004 r., zdobyłam tytuł magistra inżyniera optyki oraz jestem optometrystką.
👩‍⚕️ Mamy świadomość, że badanie wzroku to pierwszy krok na drodze do dobrego widzenia. Dlatego też nasze badanie przeprowadzane jest według standardów Polskiego Towarzystwa Optometrycznego. Optometrysta w sposób precyzyjny określa potrzeby wzrokowe Klienta, bada refrakcję i funkcjonowanie układu wzrokowego, a następnie dopasowuje okulary. W naszym salonie nawet najbardziej wymagającego pacjenta przeprowadzimy przez procedurę badania wzroku i doboru okularów.
👓 Dbamy o dostępność najładniejszych, różnorodnych modeli opraw okularowych. Wykonujemy okulary zgodnie z zasadą, że „okulary to optyczne właściwości soczewki zamknięte w małym dziele sztuki, jakim są oprawy”. Dlatego w naszym salonie oprawy okularowe, dobrane przez optyka – stylistę, stanowią dla każdego klienta ozdobę oraz element stylizacji, podkreślając jego urodę i charakter. Wszystkie oprawy wybieramy osobiście, zwracając uwagę na ich jakość, konstrukcję i wykonanie. Sami wykonujemy naprawy i serwis okularów.

🔜 Zapraszam do mojego salonu Optyk NA OKO we Wrocławiu przy ul. Piastowskiej 36B.

✔️ Znajdziesz nas również tutaj:
‣ https://optyknaoko.pl/pl
‣ https://g.page/OptykNaOko?share

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, okulary i tekst „OPTYK OPTOMETRYSTA CECHOPTYKÓW CECH OPTYKÓW Optyk NA OKO Anna Grabarczyk w WARSZAWIE”