[POZNAJMY SIĘ LEPIEJ] SALON OPTYCZNY DOROTY TUSZYŃSKIEJ

👁‍🗨 Poznajcie Dorotę Tuszyńską, dyplomowaną optyczkę z ponad 35-letnim doświadczeniem, która z pasją prowadzi Salon Optyczny na warszawskim Żoliborzu, Dorota Tuszyńska jest przekonana, że klucz do doskonałej opieki wzrokowej leży w indywidualnym podejściu do każdego klienta.
 
🔍 W jej salonie, każdy klient jest traktowany z wyjątkową troską – od dokładnego badania wzroku, przez dobór opraw, aż po konsultacje dotyczące możliwych rozwiązań, które nie muszą wiązać się z dużymi kosztami. Personalizowane podejście gwarantuje zrozumienie i spełnienie indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.
 
👨‍👩‍👧‍👦 Dla rodzin z dziećmi, salon oferuje specjalistyczną opiekę, dobierając odpowiednie pomoce wzrokowe z największą uwagą. Zespół salonu składa się z doświadczonych lekarzy specjalistów chorób oczu, którzy wykonują kompleksowe badania okulistyczne.
 
🕶️ Od obiektywnego i subiektywnego badania ostrości wzroku, po diagnostykę chorób oczu i zeza – salon jest wyposażony, aby na miejscu wykonać okulary korygujące najczęstsze wady wzroku oraz dopasować idealne soczewki kontaktowe.
 
📍 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Salonu Optycznego na Żoliborzu: Ul. Augusta Cieszkowskiego 2, Warszawa
 
🌐 Więcej o salonie:
Strona internetowa: https://www.optyktuszynska.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/optyktuszynska
Znajdź na mapie: https://maps.app.goo.gl/CRhKx17QyD9k5pUr9
 
📢✨Dołącz do grona Optyków Profesjonalistów ✨👓