[Z 呕YCIA CECHU] PODSUMOWANIE WALNEGO ZGROMADZENIA

馃専 Podsumowanie Walnego Zgromadzenia Cechu Optyk贸w w Warszawie 馃専
W sobot臋, 20 kwietnia, mieli艣my przyjemno艣膰 spotka膰 si臋 na Walnym Zgromadzeniu cz艂onk贸w Cechu Optyk贸w w Warszawie. Dzi臋kujemy wszystkim za aktywny udzia艂 i cenne dyskusje!
馃憮 G艂贸wne punkty spotkania:
-Przepisy dotycz膮ce okular贸w – Om贸wili艣my aktualne przepisy z ustawy o wyrobach medycznych i ich wp艂yw na kwalifikacj臋 okular贸w. To kluczowe dla zrozumienia naszych praw i obowi膮zk贸w w bran偶y.
-Propozycja nowej pi臋cz膮tki – Rozwa偶yli艣my wprowadzenie wzoru pi臋cz膮tki z numerem PNO, co usprawni identyfikacj臋 i dokumentacj臋.
-Wsp贸艂praca z KRIO – Zarz膮d przedstawi艂 najnowsze zmiany w statucie KRIO. Po intensywnej dyskusji zdecydowali艣my, 偶e nie b臋dziemy skar偶y膰 tych zmian w post臋powaniu administracyjnym. -Zaproponowano r贸wnie偶, aby na kolejnym Zje藕dzie delegat贸w wyst膮pi膰 o powr贸t do poprzednich zapis贸w statutu, aby nasza organizacja mia艂a reprezentacj臋 adekwatn膮 do liczby cz艂onk贸w.
-Zmniejszenie liczby deklarowanych optyk贸w do KRIO – Cz艂onkowie zaproponowali zmniejszenie liczby deklarowanych optyk贸w, co jest krokiem w stron臋 bardziej efektywnego zarz膮dzania naszymi zasobami.
馃攳 Dzi臋kujemy za Wasze opinie i aktywno艣膰, s膮 one fundamentem naszego wsp贸lnego sukcesu.
馃挰 Zach臋camy do dalszej dyskusji i wymiany opinii. Wasze sugestie s膮 dla nas cenne, poniewa偶 tylko razem mo偶emy skutecznie wp艂ywa膰 na kszta艂towanie przysz艂o艣ci naszego zawodu.
馃搯 Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!