[NASZE SALONY] AlterOptica

AlterOptica

AlterOptica to salon członka Cechu Optyków w Warszawie - Krzysztofa Kujawy

ALTEROPTICA

[POZNAJMY SIĘ LEPIEJ]
Krzysztof Kujawa i Julita Bartoszuk
ℹ️ Na opinię renomowanego „Optyka w Białymstoku” pracujemy od 1999 roku, dzięki czemu zaufało nam już bardzo wielu klientów.
? Zawsze dbaliśmy i nadal dbamy o to, aby nasze usługi optyczne wykonywane były z najwyższą starannością i profesjonalizmem, a nasza oferta zawierała tylko te markowe produkty, które niosą ze sobą jakość.
? Salony Optyczne AlterOptica tworzą ludzie, którzy posiadają wykształcenie oraz doświadczenie w optyce okularowej, optometrii i ortoptyce. Pozwala to na proponowanie w naszych gabinetach, najlepszych sposobów szeroko rozumianej korekcji wzroku.
? Dużą wagę przykładamy do poszerzania naszej wiedzy i rozwijania umiejętności, co daje możliwość oferowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie optyki okularowej i terapii widzenia w naszym mieście.
? W związku z tym uważamy, że wysoki poziom wykonania usług optyczno-optometrycznych jest wartością, która powinna mieć odpowiednią cenę.
?‍⚕️ ?‍⚕️ Kompleksowe badanie wzroku oferujemy w obu naszych salonach. Ponadto, dobieramy pomoce optyczne dla słabowidzących oraz specjalizujemy się w terapii widzenia.
? ? W salonie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 19 lok.4 prowadzimy Gabinet Ćwiczeń Ortoptycznych i Terapii Widzenia AlterOptica Kids, stworzony z myślą o naszych najmłodszych pacjentach, który to stał się już miejscem rozpoznawalnym w województwie podlaskim.
Znajdziecie nas na:
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „tic OO0 CECH OPTYKÓW w WARSZAWIE AlterOptica ptica Krzysztof Kujawa Julita Bartoszuk”