[NASZE SALONY] Mr Hilary

Mr Hilary - Małgorzata Gołota - Cech Optyków w Warszawie

Mr Hilary - Małgorzata Gołota - Cech Optyków w Warszawie

MR HILARY

 
[POZNAJMY SIĘ LEPIEJ]
Małgorzata Gołota
ℹ️ Salon Optyczny Mr Hilary mieści się przy ulicy Bellottiego 1 lokal nr 3 w Warszawie.
✔️ W naszym salonie, zlokalizowanym na warszawskiej Woli, prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy produktów renomowanych firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży okularów i szkieł kontaktowych.
💯 Naszym Klientom oferujemy okulary zróżnicowane zarówno wizualnie, jak i cenowo. Dzięki temu w profesjonalny sposób pomagamy w doborze idealnego produktu do indywidualnych potrzeb Klienta. Planując zakup okularów pragniemy, aby były wygodne, a ich kształt i kolor pasowały do twarzy. Jednak odpowiednie dobranie oprawek nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też w salonie Mr Hilary podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie, pomagamy wybrać spośród wielu modeli ten, który podkreśli walory twarzy i będzie pasował do stylu życia. Przede wszystkim dbamy, by oprawy nie były zbyt ciężkie, czy też ciasne.
👌 Jesteśmy profesjonalistami, dlatego też, dobierając oprawy wiemy, że górna część oprawek nie powinna zasłaniać brwi, zaś dolna dotykać policzków. Okulary powinny być dobrane proporcjonalne do twarzy ich właściciela.
👥 W salonie Mr Hilary każdy znajdzie okulary!
👓 W naszym salonie dostępny jest szeroki wybór oprawek, szkieł optycznych, soczewek kontaktowych. Prowadzimy sprzedaż produktów wielu marek, jednocześnie służymy pomocą w wyborze optymalnego rozwiązania.
👨‍👩‍👧‍👦 W ofercie posiadamy zarówno oprawki dla dzieci, jak i osób dorosłych. Ponadto oferujemy możliwość zamówienia, na życzenie Klienta, konkretnego produktu spoza oferty.
🔜 Zapraszamy do salonu!
 
Małgorzata Gołota - członek Cechu Optyków w Warszawie i jej salony Mr Hilary