[Z 呕YCIA CECHU] ANDRZEJKI

馃専 Andrzejki z Cechem Optyk贸w w Warszawie! 馃専
馃憦馃憗Dzi艣 chcieliby艣my podzi臋kowa膰 wszystkim za Wasz膮 pasj臋, zaanga偶owanie i trosk臋 o oczy ca艂ego spo艂ecze艅stwa.
馃尃 Podczas andrzejkowego wieczoru pe艂nego magii towarzysz膮 nam wr贸偶by. W tym dniu zaczynamy marzy膰, by nasz Cech stawa艂 si臋 coraz wi臋kszy, silniejszy i bardziej profesjonalny! Zach臋camy do zdobywania lub podnoszenia kwalifikacji, gdy偶 jednym z filar贸w, na kt贸rych opiera si臋 nasza dzia艂alno艣膰 jest kszta艂cenie i wierzymy, 偶e wykwalifikowanych optyk贸w b臋dzie coraz wi臋cej. w
馃挭馃挅Zach臋camy Was do dzielenia si臋 swoj膮 wiedz膮 i do艣wiadczeniem z innymi pasjonatami optyki, aby艣my mogli razem dba膰 o lepszy wzrok dla wszystkich.
馃専Niech te Andrzejki przynios膮 nam nowe pomys艂y, inspiracje i mn贸stwo nowych koleg贸w i kole偶anek z bran偶y!
馃帀馃艢wi臋tujmy, ta艅czmy i spe艂niajmy marzenia, ale pami臋tajmy, 偶e najwa偶niejsza jest nasza wsp贸lna pasja.
馃Szcz臋艣liwych Andrzejek, Kochani!
*****************************************************************