[OPINIE ONAS] OPINIE O NAS

ℹ️ Cech Optyków w Warszawie to grupa pasjonatów działających od ponad 27 lat.

💪 Swoją organizację budujemy na trzech filarach:
‣ informowaniu,
‣ kształceniu,
‣ integrowaniu.

🗓 Tak długa historia świadczy o zaangażowaniu w rozwijanie branży i pomocy optykom.

👥 Nasza społeczność skupia się na wartościach, takich jak wsparcie merytoryczne i techniczne, które doceniają nasi członkowie. Niezmiernie ważne jest dla nas słuchanie Waszych potrzeb i wdrażanie projektów, które mają istotne znaczenie dla naszego środowiska.

💬 Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszej organizacji:

• „Bardzo dobrze zorganizowany CECH. Pomocny, merytoryczny oraz chcący uregulować zawód optyka.”

• „Optycy dla optyków. Dziękuję Starszej Cechu Małgorzacie Leszczyńskiej, Zarządowi Cechu oraz Pani Renacie Sobotce za otwartość, uważność i zaangażowanie. Najlepsi!”

• „Profesjonalizm w 100%. Pełne wsparcie dla Członków, mnóstwo szkoleń I przyjazna atmosfera, w ktorej jest miejsce na wszystkie pytania . Zdecydowanie warto dołączyć do tego Cechu.”

👓 Dołącz do grona optyków profesjonalistów!