[Z ŻYCIA CECHU] Dzień Nauczyciela

Dziś obchodzimy Dzień Nauczyciela! 📚👓

Cech Optyków w Warszawie od początku swojej działalności dba o podnoszenie poziomu usług optycznych poprzez udoskonalanie umiejętności. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny optyki, optometrii, okulistyki i ortoptyki. Za całego serca dziękujemy naszym utalentowanym i wspaniałym wykładowcom:

• Joannie Zdybel
• Andrzejowi Styszyńskiemu
• Dariuszowi Karp
• Ryszardowi Duda
• Tomaszowi Sulińskiemu
• Maciejowi Ciebiera

którzy kształcą przyszłe pokolenie specjalistów z zakresu dobrego widzenia. Zmieniacie przyszłość wielu ludzi, bo inspirujecie do zgłębiania fascynującego świata optyki.
Wasza wiedza i doświadczenie to klucz do naszego sukcesu zawodowego! 🌟 To nieoceniony wkład w rozwój optyki!

Jesteśmy wdzięczni, że przekazujecie nie tylko wiedzę, ale również inspirujecie do odkrywania nowych horyzontów.

Dziękujemy za Waszą nieocenioną pracę, dzięki której możemy pomagać ludziom widzieć lepiej! 🙏👓

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela! 💖👁️