[Z ŻYCIA CECHU] Komisja egzaminacyjna

🙋‍♀️ Kto pamięta gdzie pierwsza grupa członków naszego cechu zdawała swój egzamin czeladniczy?

😇 Dzięki nawiązaniu współpracy z Izbą Rzemieślniczą Mazowsza, Kurpi i Podlasia pięcioro naszych członków podeszło do ważnego egzaminu po raz pierwszy w październiku 2021 r.

👀 Obserwując sytuację z ustawą o niektórych zawodach medycznych, spodziewaliśmy się, że zainteresowanie egzaminami wzrośnie.

➡️ Dlatego postanowiliśmy wytypować spełniających wymagania optyków do jednej z wielu Komisji Egzaminacyjnych działających w Izbie, a dwa tygodnie temu po obowiązkowym szkoleniu nasi przedstawiciele otrzymali oficjalne powołania!

💙 Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję na owocną współpracę.

✔️ W skład komisji w zawodzie optyk okularowy pod przewodnictwem Tomasza Leszczyńskiego wchodzą Beata Kuśmierczyk-Ćwiek, Małgorzata Leszczyńska oraz Michał Sztarbała.

🤩 Nie możemy się doczekać pierwszego egzaminu!