[Z ŻYCIA CECHU] Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku

😱 Pozostało już tylko 12 godzin 2022 roku!
😰 Zleciało baaaardzo szybko! Przecież dopiero co był początek roku.

🥳 Ale zamiast ubolewać nad tym, że czas tak szybko leci, skupimy się dzisiaj na świętowaniu z najbliższymi zbliżającego się Nowego Roku.
💙 Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku byli z nami i wspierali nas jak się da – wszystkim naszym członkom, wszystkim firmom partnerskim, wszystkim prowadzącym szkolenia czy kursy, wszystkim uczestnikom szkoleń i kursów, wszystkim obserwującym nasze działania. Bez Was nie byłoby nas tutaj.
🎉 Z okazji Nowego Roku chcieliśmy życzyć Wam wszystkiego, co najlepsze. Czego tylko Wam potrzeba. Zdrowia, bo tego nigdy nie za wiele. Pomyślności, radości, uśmiechu na ustach przez cały rok, spełnienia marzeń i sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym!

🔥 Cudownej zabawy dziś wieczór.
🥂 Na zdrowie!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „CECH OPTYKÓW w WARSZAWIE Szczęśliwego Nowego Roku!”