[Z ŻYCIA CECHU] Nasze małe sukcesy w ostatnim czasie

Nasze małe sukcesy

Nasze małe sukcesy

💪 Mamy ogromny zaszczyt po Walnym Zgromadzeniu członków cechu podzielić się z Wami naszymi małymi sukcesami ostatniego roku działalności!
❕ To, z czego jesteśmy oczywiście najbardziej dumni to przygotowanie projektu Polskiego Numeru Optyka! Pracowaliśmy nad tym bardzo długo aż w końcu w styczniu 2021 r. udało nam się rozpocząć nabór wniosków i wydawanie PNO dla optyków z kwalifikacjami. To nasz największy sukces zeszłego roku.
🔝 Jesteśmy też mile zaskoczeni ilością nowych członków! Cieszy nas to, że doceniacie naszą pracę i razem zwiększyliśmy liczbę członków Cechu Optyków w Warszawie aż o 2️⃣8️⃣%! Dziękujemy za zaufanie!
👌 Odbyło się 7️⃣ spotkań z cyklu Wieczorne Spotkania Branży Optycznej. Musieliśmy dostosować je do panującej pandemii, ale na spotkania online nie zabrakło chętnych.
🎅 Pod koniec roku nie mogliśmy się spotkać na Mikołajkowej Kolacji Cechu, dlatego postanowiliśmy zrobić Wam małe prezenty. Wasze reakcje były bezcenne! Cudownie się czytało Wasze podziękowania i oglądało uśmiechnięte twarze z prezentem od Mikołaja!
😱 Owocny i pracowity rok za nami, nieprawdaż? Ale nie zamierzamy spoczywać na laurach i działamy dalej!
❗️Z Wami i dla Was!
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „CECH OPTYKÓW Nasze małe sukcesy w WARSZAWIE”