[Z ŻYCIA CECHU] Wasza opinia jest dla nas najważniejsza

Co możemy dla Was zrobić?

Wasza opinia jest najważniejsza, dlatego co jeszcze możemy dla Was zrobić?

👥 Chcemy działać z Wami i dla Was, dlatego tak istotne jest dla nas Wasze zdanie!
📈 W ubiegłym roku staraliśmy się przygotowywać przeróżne webinary, które mogą wspomóc Waszą pracę, rozwijać tematy istotne dla optyków i doszkalać posiadane już umiejętności.
🔝 Wielu z Was uczestniczyło w Wieczornych Spotkaniach Branży Optycznej, a zgłoszeń na kursy pojawiało się bardzo wiele.
Ważna dla nas jest również odpowiedź na pytanie:
❓ Co możemy dla Was zrobić❓
➡️ Mamy trochę rzeczy zaplanowanych, ale to Wy i Wasze potrzeby jesteście dla nas najważniejsi.
💯 Podzielcie się na z nami swoimi spostrzeżeniami, pomysłami, które Waszym zdaniem będą przydatne do realizacji. Może jest coś, co możemy zrobić, aby Wam pracowało się lepiej?
🔜 Czekamy na propozycje w komentarzach czy mailowo!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „CECH OPTYKäW w WARSZAWIE Co możemy dla Was zrobić?”