AGENDA:

9:00 - 10:00 REJESTRACJA

10:00 - 10:15 ROZPOCZĘCIE KONFERENCJI

10:15 - 11:00 SZTUCZNA INTELIGENCJA I DRUK 3D PRZYSZŁOŚCIĄ OPTYKI? - MACIEJ CIEBIERA

11:00 - 12:00 PRZERWA KAWOWA

12:00 - 12:30 JAK NIE PROWADZIĆ SALONU OPTYCZNEGO - SYLWIA PISKULSKA - GRZESIK

12:30 - 12:45 NOWA KATEGORIA MIĘKKICH SOCZEWEK KONTAKTOWYCH - TOMASZ SULIŃSKI

12:45 - 15:15 PRZERWA LUNCHOWA

15:15 - 16:00 SEKRETY CHIRURGII REFRAKCYJNEJ - KATARZYNA SKONIECZNA, OKTAWIA RĘBISZ

16:00 ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

18:30 WALNE ZGROMADZENIE

20:00 KOLACJA PROFESJONALISTÓW

PROWADZĄCA:

Katarzyna Gubernat

KATARZYNA GUBERNAT

Certyfikowana stylistka opraw okularowych, kolorystka oraz ekspert wizerunku. Prowadzi profil na Instagramie PO PROSTU OKULARY oraz cykl informacyjny OPTI NEWS Jest praktykiem od 16 lat. W tym czasie dobrała okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne w liczbie ponad 16000 zadowolonym klientom.

PARTNER STRATEGICZNY

HOYA

PARTNER STRATEGICZNY

ALCON

PATRONAT BIZNESOWY

BCC

PATRONAT MEDIALNY

BCC

📢 Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na trzecią edycję konferencji "Profesjonalny Salon Optyczny", która odbędzie się w Warszawie. To wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w wydarzeniu dedykowanym rozwojowi salonów optycznych. Co więcej, uczestnictwo w konferencji jest całkowicie bezpłatne!

💪 Skoncentrujemy się na prezentacji nowych możliwości rozwoju dla Waszych przedsiębiorstw, innowacyjnych narzędziach i metodach, które pomogą stworzyć idealne środowisko dla klientów. Poruszymy tematy, jak wyróżnić się na rynku i jakie korzyści może to przynieść Wam, Waszym pracownikom i klientom.

👍 Czekają na Was inspirujące wystąpienia, wspaniali prelegenci, bogactwo praktycznej wiedzy oraz uroczysta kolacja przy muzyce. To spotkanie, którego nie wolno przegapić!

🏨 GDZIE: Hotel Airport Okęcie, Warszawa

📅 KIEDY: 20 kwietnia 2024 r., 9:00 - 18:00

👨‍👩‍👧‍👦 DLA KOGO: Skierowane zarówno do pracodawców, jak i pracowników

🗒️ ZGŁOSZENIA:https://bit.ly/4a6X9gZ

📣 DLA WYSTAWCÓW: Chętni do zaprezentowania swoich produktów lub usług mogą zgłaszać się tutaj:https://bit.ly/3tcOkBx

Podczas konferencji odkryjecie, jak poprzez dopasowanie indywidualnych i unikatowych rozwiązań dla klientów oraz stymulowanie różnych zmysłów można zwiększyć zyski i poprawić doświadczenia zakupowe. Będzie również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w oprawach okularowych, akcesoriach i galanterii.

Nie zapomnieliśmy również o Kolacji Profesjonalistów, gdzie w przyjemnej atmosferze będziemy dzielić się doświadczeniami i celebrować naszą wspólną pasję.

Zachęcamy Was do zarezerwowania czasu i dołączenia do nas, by razem odkrywać nowe ścieżki dla Waszych biznesów! Serdecznie zapraszamy w imieniu zarządu Cechu Optyków w Warszawie!

PSO

Patronat medialny

Patronat bisnesowy

PRELEGENCI:

Maciej Ciebiera

MACIEJ CIEBIERA

Rozwiń i przeczytaj
Senior Product Manager w firmie HOYA Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku Fizyka, specjalność optyka okularowa, studia optometrii ukończył na Politechnice Wrocławskiej. Szkoleniowiec i administrator w grupie Hoya Faculty Online. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim. Autor licznych publikacji z dziedziny optyki oraz współautor książki Okulary – Podręcznik dla optyków.

SYLWIA PISKULSKA-GRZESIK

SYLWIA PISKULSKA-GRZESIK

Rozwiń i przeczytaj
Optyk okularowy i właścicielka salonu optycznego OMG w Bydgoszczy, trenerka sprzedaży. Od 2018 prowadzi szkolenia dla optyków z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, dzieli się poradami na profilu Optyczne Rewolucje. Uczestniczy w licznych szkoleniach, a aktualnie kształci się na studiach MBA o profilu „Zarządzanie podmiotami leczniczymi”. Autorka artykułów w „Magazyn Optyk Polski” i „Gazeta Optyka”, a także e-booków „10 zasad skutecznej sprzedaży w salonie optycznym” i „Jak zwiększyć sprzedaż okularów progresywnych?”.

Tomasz Suliński

TOMASZ SULIŃSKI

Rozwiń i przeczytaj
Kierownik Działu Profesjonalnego Alcon Optometrysta, optyk okularowy, entuzjasta dobrego widzenia. Autor wielu artykułów i wykładów dotyczących kontaktologii i widzenia. Absolwent studiów z zakresu optometrii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł magistra otrzymał broniąc pracę pod tytułem: „Badanie barier dyfuzyjnych w polimerowo- hydrożelowych matrycach na przykładzie dyfuzji wybranego leku znieczulającego w sylikonowo – hydrożelowych soczewkach kontaktowych” W czasie kariery zawodowej zdobywał doświadczenie zarówno w salonach optycznych, jak i w firmach zajmujących się produkcją soczewek kontaktowych. Szczególnie interesuje się kontaktologią, sports vision oraz kwestią prawidłowej komunikacji z pacjentem. Obecnie łączy pracę zawodową z prowadzeniem zajęć oraz badań na Uniwersytecie Warszawskim.

Katarzyna Skonieczna

KATARZYNA SKONIECZNA

Rozwiń i przeczytaj
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu obroniła z wyróżnieniem doktorat z zakresu jaskry normalnego ciśnienia. Ukończyła prestiżowe podyplomowe studia z chirurgii refrakcyjnej i zaćmy na Ulster University, stając się jedną z nielicznych specjalistek w tej dziedzinie w Polsce. Zdobyła doświadczenie kliniczne w Klinice Okulistyki CMKP w Warszawie i została wyróżniona Listem Gratulacyjnym od Ministra Zdrowia za najlepszy wynik na egzaminie specjalizacyjnym. Posiada certyfikat European Accreditation Council for Continuing Medical Education z chirurgii refrakcyjnej i jest autorką wielu publikacji, w tym wyróżnionych na międzynarodowych konferencjach okulistycznych, jak World Ophthalmology Congress w Tokio

Oktawia Rębisz

OKTAWIA RĘBISZ

Rozwiń i przeczytaj
Ukończyła licencjat z optyki okularowej i optometrii na Uniwersytecie Warszawskim oraz magisterium z optometrii na UAM w Poznaniu. Od 2015 r. aktywna w branży optycznej, a od 2016 r. pracuje w klinice okulistycznej, specjalizując się w badaniach refrakcji dla chirurgii refrakcyjnej oraz diagnostyce przed i pooperacyjnej. Współpracuje z okulistami i pielęgniarkami, przygotowując pacjentów do laserowej korekcji wzroku.

    Wszelkie informacje oraz możliwość zapisu:

  • szkolenia@cechoptyk.waw.pl;
  • Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku - Publikujemy tam bieżące informacje dotyczące kursów Cech Optyków w Warszawie;
  • tel. 22 635 78 67, pon.-pt. w godz. 9:00-13:00

ZAPRASZAMY!