Profesjonalny Salon Optyczny

300507165_594883205665841_7941391260423842837_n

Logo Vistan Brillen - wspierającego Polski Numer Optyka

TEMATY PANELI SZKOLENIOWYCH

1. Wyzwanie naszych czasów: jak dbać o wzrok dzieci? Współpraca specjalistów podstawą dobrej diagnostyki
2. Nowoczesne technologie: jakie rozwiązania optyczne możemy zastosować? Kontrola krótkowzroczności soczewkami okularowymi
3. Nowe możliwości: co jest ważne, aby dobrze widzieć? Istotne parametry doboru dziecięcych i sportowych opraw okularowych
4. Zobacz wyraźnie więcej - możliwości ukryte w soczewkach
5. Otwórz oczy! Kierunki rozwoju indywidualnych salonów optycznych

PRELEGENCI

Joanna Zdybel

OPTOMETRYSTKA ORTOPTYSTKA PEDAGOG | ORTO.MAMA

Z zawodu i pasji ortoptystka i optometrystka. Magister pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 10 lat zajmuje się diagnostyką i rehabilitacją wzroku dzieci.
Nauczyciel teoretycznej i praktycznej nauki zawodu na kierunku ortoptystka oraz wykładowca prowadzący kursy, warsztaty i szkolenia. Autorka artykułów dla rodziców, m.in. w temacie profilaktyki metod kontroli krótkowzroczności. Uczennica prof. W.C. Maplesa z zakresu Vision Therapy. Współzałożycielka salonów optycznych Oqlary Oqlarki w Warszawie - miejsca, gdzie każdy może kompleksowo zadbać o swój wzrok.
Członkini Polskiego Towarzystwa Ortoptycznego im. prof. Krystyny Krzystkowej. Chcąc szerzyć wiedzę i świadomość rodziców w temacie diagnostyki i profilaktyki narządu wzroku prowadzi bloga i konto w mediach społecznościowych - orto.mama.
Prywatnie żona Jakuba i mama dwóch przedszkolaków: Kubusia i Julka.

10:15 - 11:00

Agnieszka Szopa

SENIOR PRODUCT MANAGER | HOYA LENS POLAND SP. Z O.O.

Absolwentka kierunkowych studiów podyplomowych o specjalności Optometria na wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Swoją wiedzę pogłębiała również studiując Optometrię na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
Magister ekonomii - ukończyła studia na kierunku Zarządzanie i Marketing na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży optycznej poparte pracą w międzynarodowych firmach będącymi liderami rynku.
Od 17 lat związana z firmą Hoya, gdzie - po kilkuletniej pracy w dziale sprzedaży - od ponad 13 lat piastuje stanowisko Product Managera. Jest również Lens Expert - specjalistą ds. konstrukcji soczewek okularowych i procesu widzenia.
Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji w kraju i za granicą.

11:15 - 12:00

Joanna Brenk

OPTYK OPTOMETRYSTA | OPTYKA BRENK

Ukończyła Optykę Okularową w 2010 roku i Optometrię w 2012 roku na wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od początku swojej drogi zawodowej była związana głównie z korekcją, wspomaganiem widzenia i terapią wzrokową u dzieci.
Współwłaścicielka firmy OPTYKA BRENK prowadzącej od 2014 roku dystrybucję w Polsce specjalistycznych opraw dziecięcych Nano Vista oraz sportowych Versport.
Prowadzi szkolenia z prawidłowego doboru opraw dziecięcych oraz sportowych.
Pełni funkcję przewodniczącej Komiski Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki, którego członkiem jest od 2016 roku.

12:45 - 13:30

Paulina Duda-Tomczyk

SENIOR BRAND MANAGER | Alcon

Od lat związana z branżą optyczną. Swoje doświadczenie zdobyła, pracując przez lata, jako optyk w salonach optycznych. Następne lata spędziła jako przedstawicielka handlowa soczewek okularowych firmy Essilor.
Współpracę z Alcon rozpoczęła w 2011 roku, zdobywając doświadczenie w dziale sprzedaży, jako Key Account Manager - była odpowiedzialna za kluczowych klientów oraz prowadzenie cyklu szkoleń Asystent Sprzedaży i Aplikacji Soczewek Kontaktowych.
Obecnie na stanowisku Senior Brand Manager odpowiada w Alcon za marki Total, Opti Free i Systane.
POPROWADZI:

Zobacz wyraźnie więcej - możliwości ukryte w soczewkach

15:00 - 15:30

Paweł Wilanowski

TRENER BIZNESU I ROZWOJU OSOBISTEGO | WILANOWSKI TRAINING SOLUTION

Absolwent Wyższej Szkoły Managerskiej w Warszawie na kierunkach Pedagogika Pracy, Zarządzanie i Marketing. W strukturach sprzedaży od 25 lat, od 2017 roku Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.
Praktyk. Specjalista sprzedaży B2B i B2C. Z branżą optyczną związany od 2008 roku.
POPROWADZI:

Otwórz oczy! Kierunki rozwoju indywidualnych salonów optycznych

15:30 - 16:00

Aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z konferencją skontaktuj się z naszym biurem pod numerem 22 635 78 67 lub wyslij email: biuro@cechoptyk.waw.pl.

DO KONFERENCJI POZOSTAŁO: