Cech Optyków w Warszawie

Profesjonaliści

Zapraszamy wraz z prowadzącą - p. Małgorzatą Leszczyńską - mistrzem optyki okularowej i optometrystką, od 20 lat rozwijającą rodzinną firmę, na szkolenie pt.: ”Jak wznieść swój biznes na wyższy poziom” w terminie 20-21 maja/sobota w godz. 10:00-18:00, niedziela w godz. 10:00-16:00. Szkolenie jest bezpłatne dla członków Cechu i ich pracowników.

Program szkolenia:

1. Czym jest sprzedaż?

2. Jakie są warunki sukcesu w branży optycznej.

3. Dlaczego nie podejmujemy prób sprzedaży.

4. Czym wyróżniają się firmy optyczne.

5. Co to jest standard i do czego służy.

6. Czy wiesz z kim pracujesz ?

7. W jakim kierunku możesz pójść.

Małgorzata Leszczyńska - mistrz optyki okularowej i optometrystka, ukończyła Studia Podyplomowe na Akademii Medycznej oraz Politechnice Wrocławskiej, kursy optyki okularowej i refrakcji prowadzone przez profesora Bolesława Kędzię, kursy z zakresu technik sprzedaży, budowania zespołu, podnoszenia poczucia własnej wartości, marketingu, zarządzania w czasie i stawiania celów. Od 20 lat prowadzi własną działalność gospodarczą, kontynuuje tradycje rodzinne przez cały czas rozwijając umiejętności jako specjalista dobrego widzenia. Pracuje nad misją Salonu Optycznego- Optom Leszczyńscy, przy współpracy z firmą Stainer Consulting. Jako jeden z niewielu salonów w Polsce wprowadziła standardy obsługi klienta. Od początku swojej pracy zawodowej inwestuje w nowe technologie korzystając z markowych produktów, maszyn i urządzeń usprawniających pracę.  Posiada bazę danych klientów i towarów, co bardzo ułatwia prowadzenie biznesu, dając możliwość świadomego zarządzanie magazynem oraz relacjami z klientami. Przeszkoliła ponad 30 sprzedawców w różnym wieku i z różnymi predyspozycjami, dzięki czemu nabyła umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi oraz przekazywania wiedzy z zakresu optyki niezbędnej do pracy w salonie. Jest liderem dla współpracowników i swoim przykładem motywuje innych do rozwoju i podejmowania nowych przedsięwzięć. Działa w organizacjach branżowych- Cechu Optyków w Warszawie i KRIO, chętnie dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Administrator|Kontakt