[SZKOLENIA] Dziewiąta edycja kursu ortoptycznego!

Kurs ortoptyczny z Joanną Zdybel

🔥 Ledwo zakończyła się ósma edycja kursu, a już dziś ogłaszamy dziewiątą!

🤩 To były pełne energii i nauki dwa dni, w których Joanna Zdybel dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem w kolejnym gronem zaangażowanych kursantów!
ℹ️ Kurs ortoptyczny to 15 godzin zajęć teoretycznych połączonych z praktyką i doświadczeniem naszej prowadzącej – ortoptystki, optometrystki i pedagoga.
📚 Podczas dwóch dni Pani Asia przekazuje ogrom wiedzy z zakresu rozwoju widzenia, fizjologii wzroku i patologii, uczy jak diagnozować takie zaburzenia jak zez, niedowidzenie, oczopląs czy nieprawidłowości w ruchomości oczu lub akomodacji.
➡️ W praktyce pokazuje jak prowadzić pacjenta z problemami ortoptycznymi, jak wspierać w powyższych zaburzeniach i poprawić komfort widzenia naszym pacjentom. Każdy uczestnik kursu będzie mógł przećwiczyć wszystkie proponowane sposoby działania.
🤯 Nie możemy się nadziwić, że już tyle edycji za nami.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „CECH CECHOPTYKÓW OPTYKÓW W WARSZAWIE Kurs ortoptyczny”