[SZKOLENIA] Kurs przygotowujący do egzaminu czeka na kolejnych uczestników!

Kurs przygotowujący do egzaminu czeladniczego i mistrzowskiego

🤩 Kochani przyszli czeladnicy i mistrzowie optyki okularowej!
👉 Mamy dla chętnych odświeżenia swojej wiedzy propozycję kursu przygotowującego do egzaminu czeladniczego oraz mistrzowskiego.

✅ To będzie już trzecia edycja naszego kursu z nauczycielem przedmiotów zawodowych Ryszardem Dudą!
➡️ Kurs obejmuje przypomnienie z części zawodowej:
• rachunkowość zawodowa,
• rysunek zawodowy,
• technologia,
• maszynoznawstwo,
• materiałoznawstwo,
• podstawowych zagadnień optyki.
👀 Kolejny egzamin odbędzie się 30 – 31 marca 2023 r., a nasz kurs zaplanowaliśmy na 18 – 19 marca 2023 r., aby uczestnicy mieli jeszcze czas uporządkować swoje notatki i uzyskać odpowiedzi na pojawiające się pytania.

💪 Z każdą edycją jest coraz więcej chętnych, co nas ogromnie cieszy, ale jednak nic nie cieszy tak, jak informacja, że wszyscy zdali śpiewająco!

✔️ Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Cechu:
‣ 22 635 78 67
‣ biuro@cechoptyk.waw.pl
🔜 A zdecydowanych zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego online:
‣ https://bit.ly/3Wv7M53

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, okulary przeciwsłoneczne i tekst „CECH OPTYKÓW w WARSZAWIE Kurs przygotowujący”