[OGŁOSZENIA] Podsumowanie roku 2022!

Podsumowanie roku 2022

🤯 Czy u Was ten początek roku też był taki szalony?

😅 Dopiero udało nam się zrobić podsumowanie roku, więc chcieliśmy się tym z Wami podzielić.
➡️ To tylko kilka najważniejszych faktów, ale pełne podsumowanie pojawi się w najbliższych wydaniach magazynów branżowych.

1️⃣ Cech Optyków w Warszawie powiększył się o spektakularną liczbę 34 nowych członków!
2️⃣ W 2022 r. odbyło się 9 kursów! Trzy kursy ortoptyczne, dwie edycje warsztatów ortoptycznych, dwa kursy refrakcji I stopnia i jeden II stopnia oraz jeden kurs przygotowujący do egzaminu czeladniczo-mistrzowskiego. A wszystko razem to prawie 200 osób, które zdobyły nową lub poszerzyły posiadaną wiedzę!
3️⃣ 10 września 2022 r. w Hotelu Airport Okęcie miała miejsce pierwsza konferencja Profesjonalny Salon Optyczny, w której udział wzięło ponad 100 uczestników!
4️⃣ Wpłynęło do nas już ponad 1000 wniosków o Polski Numer Optyka!
5️⃣ Na Facebooku śledzi nasze działania prawie 2000 obserwatorów.
🤩 Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co udało nam się osiągnąć.

💙 Nic z tego nie byłoby możliwe bez Was, dlatego dziękujemy z całego serca każdemu, kto wspierał nasze działania przez cały rok!
💝 Dziękujemy za poświęcony nam czas, za miłe słowa, za motywację, za poparcie dla każdego podjętego przedsięwzięcia, za udział w przygotowanych przez nas wydarzeniach i szkoleniach, a nawet za hejt, który popychał nas do podejmowania kolejnych wyzwań.
💪 Dzięki Wam rośniemy w siłę.
🥰 Dziękujemy za wspaniały rok i liczymy, że kolejny będzie jeszcze lepszy!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „CECH OPTYKÓW Podsumowanie 2022 To dopiero Todopierobyt był rok! * 不 w WARSZAWIE”