[PORADNIK PRZEDSIĘBIORCY] Nagroda największym wyróżnieniem pracownika

Nagroda największym wyróżnieniem pracownika

🏆 Największym wyróżnieniem w jakiejkolwiek branży jest nagroda.
🤔 A wiecie dlaczego?

ℹ️ Nagroda to najbardziej oficjalne wyróżnienie dla pracownika, ponieważ według Kodeksu pracy przyznana może zostać tylko pracownikom, którzy przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorstwa, wykonując swoją pracę wzorowo, przejawiając inicjatywę, podnosząc wydajność i jakość oferowanych usług. Ma to również efekt podniosłego i ważnego wydarzenia, związanego z konkretnym działaniem pracownika, co odróżnia nagrodę od premii.
‣ Zawiadomienie o przyznaniu wyróżnienia lub nagrody musi zostać odnotowane w aktach osobowych pracownika.
🎁 Pracodawca sam ma prawo zdecydować, co ofiaruje pracownikowi w ramach nagrody, jednak do 1996 r. w Kodeksie pracy nagrody były opisane jako nagrody pieniężne, pochwały pisemne lub ustne, dyplomy uznania lub nagrody rzeczowe, np.: bony, wycieczki czy sprzęty RTV czy AGD.

🙋‍♀️ Czy w naszym gronie znajduje się ktoś, kto otrzymał lub wręczył nagrodę czy wyróżnienie?
🥳 Jak widać jest to naprawdę ogromnie ważne wydarzenie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „CECHOPTYKÓW CECH OPTYKÓW Nagroda dla pracownika w WARSZAWIE”