[SZKOLENIA] Otwieramy kolejny sezon szkoleniowy!

💪 Wracamy do Was z oficjalnym otwarciem sezonu szkoleniowego!

ℹ️ Kilka ważnych informacji dotyczących planowanych szkoleń.

1️⃣ Już 24 września rozpocznie się dwudniowy kurs online z panem Ryszardem Dudą – przygotowanie do egzaminu czeladniczego lub mistrzowskiego w zawodzie optyk okularowy, który odbędzie się 6 – 7 października. To dwa dni, gdzie uczestnicy będą odświeżali swoja wiedzę z optyki oraz przejdą przez wymagany materiał do egzaminu.
2️⃣ Mamy już terminy kursu ortoptycznego i warsztatów ortoptycznych! Niedługo otworzymy zapisy, ale szykujcie sobie wolne w swoich kalendarzach na:
‣ 5 – 6 listopada na kurs ortoptyczny,
‣ 26 – 27 listopada na warsztaty ortoptyczne.
3️⃣ Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w kursie refrakcji prowadzonym przez dr Andrzeja Styszyńskiego, mamy dobrą informację! Jeszcze nie mamy dokładnego terminu, ale na pewno jeszcze w tym roku rozpocznie się I stopień kursu refrakcji, gdzie będzie można odświeżyć swoją wiedzę lub zapoznać się z podstawami doboru refrakcji.

✅ Jak tylko przygotujemy dla Was jeszcze coś ciekawego, to na pewno będziemy Was tutaj informować.
👉 Dlatego nie zapomnijcie nas śledzić, aby być zawsze na bieżąco!

ℹ️ Wszelkie pytania możecie kierować do naszego biura drogą mailową lub telefonicznie:
‣ (22) 635 78 67
‣ biuro@cechoptyk.waw.pl

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „CECH OPTYKÓW w WARSZAWIE Otwieramy sezon!”