[NASZE SALONY] Galeria Optyczna Stefański

Galeria Optyczna Stefański

Galeria Optyczna Stefański

Galeria Optyczna Stefański

[POZNAJMY SIĘ]Galeria Optyczna Stefański – Inowrocław Optyk Okulista Optometrysta
Szymon Stefański

ℹ️ Galeria Optyczna Szymona Stefańskiego mieści się w Inowrocławiu przy ul. Rynek 15.
✅ Dla nas najważniejsze jest przede wszystkim profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta i pacjenta.
🎯 Naszym celem jest zapewnienie każdemu Klientowi poczucia pełnego zaufania do naszych działań.
📖 Nieustannie się doszkalamy, poznajemy najnowsze metody leczenia z wykorzystywaniem innowacyjnych urządzeń, co pozwala nam odpowiednio zdiagnozować wady wzroku, jak również z powodzeniem leczyć choroby oczu.
👩‍⚕️ W naszym salonie wszystkie badania wykonywane są przez specjalistów, posiadających liczne certyfikaty ze szkoleń, które świadczą o stałym podnoszeniu kwalifikacji.
👀 Jedną ze specjalności naszego gabinetu jest profesjonalny dobór i aplikacja soczewek kontaktowych. W zależności od potrzeb wzrokowych pacjenta dobieramy różne rodzaje soczewek kontaktowych takich jak: miękkie soczewki kontaktowe (również do korekcji astygmatyzmu), soczewki multifokalne (progresywne), soczewki kontaktowe dla dzieci oraz wysoce zindywidualizowane soczewki kontaktowe.
👓 Jako profesjonaliści mamy świadomość, że okulary korekcyjne to nie tylko dobrze dobrana oprawa, ale także odpowiednio, indywidualnie dobrane i zamontowane soczewki. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór opraw okularowych, okularów przeciwsłonecznych oraz akcesoriów do okularów. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wiemy, że wyłącznie wysokiej klasy soczewki są w stanie zapewnić odpowiedni komfort widzenia. Dlatego, naszym klientom polecamy wyłącznie soczewki okularowe renomowanych i sprawdzonych przez nas producentów, takich jak Szajna, Jai Kudo, Hoya, JZO.
🔬 Posiadamy własną pracownię optyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt, co pozwala na precyzyjną komputerową obróbkę każdego materiału optycznego. Wszystkie czynności związane z wykonaniem spersonalizowanych okularów korekcyjnych przeprowadzają nasi doświadczeni specjaliści.

✅ Znajdziecie nas przy ul. Rynek 15 w Inowrocławiu.
✔️ Zobaczycie nas również tutaj:
‣ https://www.galeria-optyczna.pl/#kontakt
‣ https://goo.gl/maps/BSwRoH6Bo2h9hnEY9,

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, w budynku i tekst „CECH OPTYKÓW Stetarski w WARSZAWIE Galeria Optyczna Szymon Stefański”