[Z ŻYCIA CECHU] Walne Zgromadzenie!

Walne Zgromadzenie 2022

🥰 Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy członkom przybyłym na wczorajsze Walne Zgromadzenie!

💙 Było nam niezmiernie miło Was zobaczyć, móc z Wami podyskutować i wysłuchać Waszych pomysłów.
✔️ Wczoraj podsumowaliśmy nasze działania w 2021 r. i podzieliliśmy się planami na kolejny.
🔜 W podsumowaniu mówiliśmy o:
‣ projekcie nadawania Polskiego Numeru Optyka,
‣ szkoleniach i kursach przeprowadzone w ubiegłym roku,
‣ nawiązaniu współpracy z Izbą Rzemieślniczą Mazowsza, Kurpi i Podlasia,
‣ przystąpieniu kilku z naszych członków do egzaminu czeladniczego w zawodzie optyka,
‣ wzrastającej liczba obserwatorów naszego profilu na Facebooku,
‣ prezentacjach salonów naszych członków,
‣ publikacjach w gazetach branżowych,
‣ podnoszącej się liczbie członków naszego cechu.

💪 Nie możemy się doczekać działań, które przygotowaliśmy na drugą część tego roku. Na pewno obiecujemy więcej szkoleń, bo cieszą się one ogromną popularnością.
👀 Ale jest coś, na co warto zwrócić szczególną uwagę niebawem. Bacznie nas obserwujcie, bo szykujemy niesamowitą niespodziankę.
✅ Zaczęliśmy pracę nad wyjątkowym projektem, ale na więcej informacji musicie jeszcze chwilę poczekać!

🥂 A na sam koniec tylko tak pół żartem, pół serio – obecni na zebraniu członkowie wyrazili chęć kolejnego Walnego Zgromadzenia w restauracji, a my nie mamy serca im odmawiać.
🤩 Także kto wie, a może na następnym zebraniu będziemy zasiadać przy zastawionych stołach w przytulnej atmosferze dobrego towarzystwa, jedzenia i picia?
Z Wami i dla Was! 😍

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i tekst „CECH OPTYKÓW w WARSZAWIE Walne Zgromadzenie”