[Z ŻYCIA CECHU] Zjazd Delegatów!

Zjazd Delegatów

👥 Wczoraj nasi Delegaci uczestniczyli w Zjeździe Delegatów Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej.

👀 Z naszego cechu, ze względu na swoją liczebność, w najważniejszym zebraniu KRIO uprawnionych do wzięcia udziału jest 14 członków i nasza Starsza Cechu.
💬 Toczyły się rozmowy na wiele różnych tematów, ale najwięcej czasu spędziliśmy na dyskusji o wprowadzonej w życie ustawie o wyrobach medycznych z 26 maja 2022 r. oraz projekcie ustawy o niektórych zawodach medycznych.

✉️ Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych członków do udziału w jutrzejszym Walnym Zgromadzeniu, gdzie podsumujemy rok i zaplanujmy kolejny.
✔️ Oprócz tego podzielimy się wiedzą na temat obowiązków związanych z wprowadzeniem ustawy o wyrobach medycznych.

🔜 Do zobaczenia jutro o 18 przy Agorze 28!

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „KRIO CECHOPTYKÓW CECH OPTYKÓW W WARSZAWIE Zjazd Delegatów”