[NASZE SALONY] Salon Optyczny EM Optyk

Salon Optyczny EM Optyk

Salon Optyczny EM Optyk

EMOptyk

[POZNAJMY SIĘ]EM OPTYK
Ewelina Lipiec-Czuba

📍 Salon Optyczny EM OPTYK w Wałczu, przy ulicy Kilińszczaków 1-3 lok. 4, prowadzony jest przez dyplomowaną optometrystkę i optyka mgr inż. Ewelinę Lipiec-Czuba i optyka mgr inż. Michała Czuba.
👥 Firmę EM OPTYK tworzą ludzie z pasją, poszerzający stale swoją wiedzę oraz kompetencje. Nasze motto to: „Z nami zobaczysz więcej, bo to nie wszystko jedno jakie okulary nosisz”.
👩‍⚕️ Dzięki posiadanym umiejętnościom i kompetencjom, zapewniamy naszym klientom badanie wzroku na najwyższym poziomie, z użyciem wysokiej klasy sprzętu.
🔝 Droga do idealnych okularów składa się z niezwykle istotnych i ważnych zasad, które w EM OPTYK traktowane są jako standard na najwyższym poziomie.
💯 Zaczynając od profesjonalnego badania optometrystycznego na najnowocześniejszym sprzęcie, przez dokładne pomiary środka centracji, uwzględniające wybór soczewek okularowych, po profesjonalny dobór opraw okularowych, poparty doświadczeniem i wiedzą z zakresu optyki.
🤓 Okulary powinny być nie tylko piękne, ale także funkcjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki profesjonalnemu doradztwu i szczegółowej, indywidualnej analizie potrzeb Klienta.
👓 W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór opraw i soczewek okularowych. Możemy także zaproponować, dobrać i poinstruować jak używać soczewki kontaktowe.

✅ Zapraszamy serdecznie do naszego Salonu Optycznego EM OPTYK:
‣ Wałcz, ul. Kilińszczaków 1-3 lok. 4

✔️ Znajdziecie nas również tutaj:
‣ https://emoptyk.pl/
‣ https://g.page/EM-OPTYK-W-WALCZU?share 

Może być zdjęciem przedstawiającym biuro i tekst „M OPTYK BADANIE WZROKU OPTYKA PTOMETRYSTA CECH CECHOPTYKÓW OPTYKÓW 2222 w WARSZAWIE EM Optyk Ewelina Lipiec-Czuba”