[NASZE SALONY] Salon Optyczny OMG

Salon Optyczny OMG Mateusz Grzesik

Salon Optyczny OMG Mateusz Grzesik

OMG Optyk

[POZNAJMY SIĘ]Salon Optyczny OMG
Mateusz Grzesik

ℹ️ Salon Optyczny Optometria Mateusz Grzesik to nowoczesne miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Twój wzrok.
📍 Znajdujemy się w Bydgoszczy przy ul. Rejtana 2.
👥 Jesteśmy młodym zespołem, który stawia na rozwój.
👨‍⚕️ Zajmujemy się:
‣ doborem korekcji okularowej,
‣ doborem soczewek kontaktowych,
‣ doborem korekcji pryzmatycznej,
‣ badaniem przedniego odcinka oka w lampie szczelinowej,
‣ profesjonalnym doborem opraw okularowych,
‣ serwisem okularów,
‣ badaniem wzroku u dzieci.
💪 Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli zdarzyło Ci się usłyszeć, że Twoja wada wzroku jest „bardzo skomplikowana”, zapraszamy do naszego gabinetu optometrycznego. Wizyta w naszym gabinecie optometrycznym trwa godzinę, dzięki czemu optometrysta jest w stanie nie tylko sprawdzić wadę wzroku, ale i również stan oczu.
📚 Wychodząc z gabinetu Klient jest bogatszy o nową wiedzę o wzroku oraz zalecenia specjalisty dotyczące np. dbania o oczy, czy odpowiednich rozwiązań z zakresu higieny wzroku.

📖 Naszym drugim powołaniem jest edukowanie. Prowadzimy w całej Polsce, szkolenia dla optyków, optometrystów i okulistów.
👨‍👨‍👧‍👦 Organizujemy również spotkania dla dzieci, seniorów, nauczycieli i firm, podczas których opowiadamy jak zadbać o wzrok w obecnych czasach.

👓 W swej ofercie posiadamy także szeroki wybór opraw okularowych. Jeśli nie możesz znaleźć swojej wymarzonej oprawki, to koniecznie odwiedź nasz salon. Naszą największą misją jest znalezienie dla każdego klienta idealnych okularów. Dysponujemy każdym rodzajem opraw i cały czas poszerzamy naszą kolekcję.
🛠 Zajmujemy się także naprawami okularów. Czyścimy je w myjce ultradźwiękowej, wymieniamy noski, dokręcamy śrubki i sprawiamy, że okulary otrzymują tzw. drugie życie.

✅ Znajdziecie nas przy ul. Rejtana 2 w Bydgoszczy.
✔️ Zobaczycie nas również tutaj:
‣ https://omgoptyk.pl/
‣ https://g.page/Salon-OMG?share

Brak opisu.