[NASZE SALONY] Looko Optyk

Looko Optyk

Looko Optyk

Looko Optyk

[POZNAJMY SIĘ]Salon Optyczny Looko Optyk
Patryk Drewnowski

ℹ️ Salon Optyczny Looko Optyk funkcjonuje na rynku od 2008 r. Jesteśmy firmą prężnie działającą i nieustanie się rozwijamy.
👥 Posiadamy wykształcony personel, który każdego dnia doskonali swoje umiejętności, poznaje nowości z zakresu optyki, uczestniczy w branżowych szkoleniach. W naszej pracy staramy się być lojalni i kompetentni, budując wieloletnią relację, celem jak najlepszej opieki w zakresie ochrony oraz korekcji wzroku.
😇 Nasze motto to „Bezpieczne i wyraźne widzenie“. W naszych salonach staramy się zachować jak najwyższą jakość produktów oraz atrakcyjne ceny i szeroki asortyment.
👓 Zajmujemy się także naprawami okularów, wykonujemy je na miejscu i od ręki, jak również mamy możliwość wykonania okularów do odbioru już następnego dnia.
👩‍⚕️ W trosce o wzrok naszych Klientów współpracujemy z lekarzem okulistą Mirosławą Czarkowską, zajmującą się ogólnym stanem układu wzrokowego. W gabinecie można uzyskać diagnozę w zakresie chorób oczu oraz zmian w nich zachodzących, jak również skonsultować niepokojące objawy związane z widzeniem.
👀 Z porady lekarza okulisty mogą skorzystać nie tylko osoby dorosłe i starsze, ale również dzieci oraz młodzież.
➡️ Praca naszych salonów polega nie tylko na pomocy w doborze okularów korekcyjnych, słonecznych czy soczewek kontaktowych, ale również na działaniu społecznym.
🏫 Jednym z przykładów jest pomoc wychowankom Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży, gdzie nasz okulista przeprowadza rutynową kontrolę wzroku.
👦 Przy współpracy z partnerami wykonujemy okulary całkowicie bezpłatnie tym dzieciom, które ich potrzebują.
🤓 Ponadto przeprowadzamy przesiewowe badania wzroku w szkołach podstawowych, urzędach oraz małych miejscowościach, w których mieszkańcy mają ograniczony dostęp do opieki okulistycznej.

✅ Zapraszamy do Salonów Optycznych Looko Optyk:
‣ al. Legionów 32, Łomża,
‣ ul. Rynek Piłsudskiego 14, Wysokie Mazowieckie,
‣ ul. Wojska Polskiego 67, Kolno.

✔️ Znajdziecie nas również tutaj:
‣ https://looko-optyk.pl/o-nas/
‣ https://g.page/LookoLomza?share
‣ https://g.page/lookoWM?share
‣ https://g.page/LookoKolno?share

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, okulary, meble, w budynku i tekst „OPTIX AGHDA T CECH OPTYKÓW W WARSZAWIE Looko Optyk Patryk Drewnowski”