[NASZE SALONY] O JAK OPTYK

O JAK OPTYK Łukasz Chojnacki

O JAK OPTYK Łukasz Chojnacki

O JAK OPTYK

[POZNAJMY SIĘ]O JAK OPTYK
Łukasz Chojnacki

ℹ️ O jak OPTYK to rodzinny salon optyczny, obdarzony zaufaniem bardzo wielu Klientów, proponujący produkty najwyższej jakości, pochodzące od światowych producentów szkieł okularowych i opraw.
📈 Zabiegając o pełną satysfakcję naszych Klientów, przykładamy szczególną wagę do profesjonalnej obsługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także ciągłemu podwyższaniu naszych kompetencji, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów, jak i profesjonalną obsługę.

💪 Do swojej pracy podchodzimy z najwyższą precyzją, co jest szczególnie istotne w przypadku szkieł progresywnych i cylindrycznych. W naszej pracy kierujemy się tym, by nasi Klienci nie tylko idealnie widzieli, ale również świetnie wyglądali.
👩‍⚕️ Zapraszamy także do naszego gabinetu okulistycznego, w którym wykonujemy profesjonalne badania wzroku. Dzięki specjalistom i wysokiej jakości sprzętom możemy zapewnić profesjonalnie wykonane badanie, umożliwiając naszym klientom dobór najlepszych dla nich szkieł korygujących wadę wzroku.

👥 Wybierając nasze salony klient może liczyć na rzetelną oraz kompleksową obsługę. Naszymi zaletami są korzystne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
👓 W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór opraw okularowych. Odpowiednio dobrane okulary doskonale podkreślają indywidualny styl każdego z naszych Klientów.
👩 👨 W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę opraw dla kobiet i mężczyzn, jak również dla dzieci.
🏃‍♂️ Wykonujemy okulary progresywne, okulary sportowe i okulary z użyciem opraw spełniających wymagania BHP.
🚗 Oferujemy także usługę optyka z dojazdem do domu.


✔️ Zapraszamy do salonów O jak Optyk:
‣ w Łodzi przy ul. Traktorowej 61,
‣ w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Sucharskiego 2. 

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku