[Z ŻYCIA CECHU] Podsumowanie 2021

Podsumowanie 2021

😎 Co to był za rok! 😱
✌️ Dziś przychodzimy do Was z małym podsumowaniem naszych działań w 2021 r.
🥰 Dziękujemy wszystkim, którzy nas obserwują, wspierają i inspirują do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że będziecie z nas dumni za kolejne lata również 😇
Wracając do tematu. Oto, co udało nam się zrobić:
‣ przeprowadziliśmy 3 kursy refrakcji oraz 3 kursy ortoptyczne, a w styczniu planujemy kolejną edycję kursu ortoptycznego oraz pierwszą warsztatów ortoptycznych!
‣ zorganizowaliśmy pierwszy kurs przygotowawczy do egzaminu czeladniczego oraz mistrzowskiego, a część osób biorąca udział w kursie w niedługim czasie zdała egzamin czeladniczy w Izbie Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia,
‣ już prawie rok temu wprowadziliśmy w życie projekt nadawania Polskiego Numeru Optyka, który zyskał wsparcie wielu firm w branży oraz wydał prawie 900 certyfikatów dla wykształconych optyków!
‣ do grona naszych członków w tym roku dołączyło 25 osób! To niesamowita liczba!

💪 Niby niewiele, a jednak dla nas to naprawdę niesamowite osiągnięcia!
🤩 Cieszymy się, że mogliśmy to dla Was zrobić i liczymy na to, że ten rok przyniesie jeszcze więcej możliwości!
🤞 Trzymajcie za nas kciuki, a my trzymamy za Was!

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst „CECH OPTYKÓW w WARSZAWIE Podsumowanie roku”