[Z ŻYCIA CECHU] Sylwester za pasem!

Sylwester 2021

🎉 To już dziś. O 23:59 pożegnamy 2021 rok i przywitamy się z nowym, pełnym nadziei, kolejnych wyzwań, doświadczeń i ludzi rokiem.
🍾 Z tej okazji chcemy życzyć Wam szampańskiej zabawy! Pożegnajmy ten rok z przytupem, a w 2022 r. wejdźmy z otwartym umysłem, gotowi na wszystko, co nas czeka.
✨ Niech to będzie rok tak samo dobry, a nawet lepszy niż poprzedni. Rozwijajmy siebie, nasze biznesy, naszych pracowników, a przede wszystkim naszą branżę. Notujmy wzrosty obrotu, sprzedaży dobrych produktów, zadowolonych klientów i efektywności zespołu, w jakim pracujemy.
🤞 Miejmy również nadzieję, że przygotowane przez rząd zmiany nie wpłyną na nas tak negatywnie, jak się do tej pory zapowiadało. Niech nasze firmy stale przynoszą satysfakcję z wykonywanej pracy, dają możliwość zapewnienia wszystkiego, czego pragniemy i pomagają społeczeństwu widzieć lepiej.
🎆 Wspaniałego Nowego Roku!

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst „CECH ECHOPTYKÓW OPTYKÓW Sylwester W WARSZAWIE”