[NASZE SALONY] Sowex

Sowex

Sowex

Sowex

[POZNAJMY SIĘ]
Katarzyna Humel-Chłopecka
ℹ️ Jesteśmy firmą rzemieślniczą z trzypokoleniową tradycją.
📍 Salon Optyczny SOWEX w Otwocku przy ulicy Kołłątaja 52 działa na rynku optyczno-okulistycznym nieprzerwanie od 1994 roku.
📚 Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę w dziedzinie optyki okularowej i okulistyki. Bierzemy czynny udział w organizowanych targach optycznych, dzięki czemu mamy możliwość śledzenia trendów mody w zakresie opraw okularowych, jak również bycia na bieżąco w kwestiach dotyczących wyposażenia salonu optycznego.
👩‍⚕️ Nasi okuliści podnoszą kwalifikacje korzystając z dostępnych szkoleń i konferencji medycznych, śledzą nowoczesne formy leczenia. Współpracujemy z lekarzami okulistami z wieloletnim doświadczeniem zarówno w leczeniu korekcji wad wzroku jak i doborze soczewek kontaktowych.
👓 Wykonujemy zamówienia typowe i niestandardowe, np. okulary pryzmatyczne.
👀 Nasze salony optyczne wyróżnia rzetelność, fachowość, bezpieczeństwo i serdeczne podejście do indywidualnych potrzeb Klientów.
📈 Codziennie dokładamy starań, aby zapewnić Państwu wysoki standard obsługi i jakości oferowanych produktów. Mamy w sprzedaży tylko produkty najwyższej jakości od dostawców znanych i sprawdzonych, co zapewnia naszym Klientom gwarancję i serwis.
🤓 Korzystając z wieloletniego doświadczenia, doradzimy przy wyborze odpowiedniej oprawki i szkieł. Zapewnimy Państwu komfort wyboru bez pośpiechu i stresu towarzyszącego tradycyjnym zakupom. Na bieżąco uzupełniamy asortyment tak, aby każdy Klient „od dzidziusia do dziadziusia” znalazł oprawy idealne dla siebie. W naszych salonach posiadamy szkła korekcyjne firm JZO, Hoya, Essilor, Zeiss. Inne marki dostępne na życzenie klienta.
🥰 W wykonywanej pracy nadrzędnym celem jest zadowolenie Klientów, co od lat stanowi źródło naszej osobistej satysfakcji.
✅ Zapraszamy do salonów optycznych SOWEX:
‣ w Otwocku przy ul. Kołłątaja 52
‣ w Józefowie przy ul. Sikorskiego 105