[Z ŻYCIA CECHU] Pierwsza grupa przystąpiła do egzaminu czeladniczego

Pierwsza grupa przystąpiła do egzaminu czeladniczego

✨ Właśnie mija tydzień odkąd nasza pierwsza grupa zdawała część praktyczną swojego egzaminu czeladniczego!

😱 Stres był niesamowity, małe wpadki czy zająknięcia, ale za to wyszli z tego obronną ręką!
✔️ Czekały na nich 3️⃣ różne egzaminy!
‣ teoria w wersji pisemnej
‣ teoria w wersji ustnej
‣ praktyka

💪 Na część teoretyczną przygotowywali się na pierwszej edycji kursu przygotowawczego prowadzonego przez Ryszarda Dudę we współpracy z cechem. Omawiane były tematy typowo optyczne, przerabiali pytania z różnych testów i zadawali pytania.
🔬 W przygotowaniach do części praktycznej pomagali członkowie naszego cechu – Małgorzata oraz Tomasz Leszczyńscy. Zaprosili uczestników do swojego warsztatu, gdzie poznali dioptromierz lunetowy oraz automat szlifierski Mr. Blue.
❕ Na pewno nie będzie to pierwsza grupa, która przystąpiła do egzaminu! Czekamy na termin dla naszych mistrzów! 💪

🤔 Myślisz o tym, aby zdobyć tytuł optyka rzemieślnika? Skontaktuj się z nami, a podpowiemy jak to zrobić!

✅ Zapraszamy również do zapisywania się na kolejny kurs przygotowawczy tych, którzy są zdecydowani na podejście do egzaminu czeladniczego lub mistrzowskiego!
‣ https://bit.ly/3qesxWz

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „AGENGA waita IZBA RZEMIEŚLNICZA MAZOWSZA, KURPI PODLASIA w WARSZAWIE PRZEPROWADZA EGZAMINY NADAJE CZELADNIKA MISTRZA INFORM RZUĆ PALENIE tel.0221 NADAJE 20314 SZKULENIA BHP EGZAMINY MISTRZOWSKIE CZELADNICZE TANIO 6205011 TŁUMACZ RZYSIĘGŁY Bona Vita தyslyom www.izbarzem-mkp.com.pl .bonavita4u. pl SERVICE KONWOJOWANIE PRACOWNIA RYSUNKU OBIEKT MONITOROWANY WARSZAWIE ANG EWA STOCHLAK tel. 604 637 61 biuro: p. lewo CECH OPTYKÓW w WARSZAWIE Egzamin czeladniczy”