[NASZE SALONY] Salon optyczny AGA

Salon Optyczny AGA

Salon Optyczny AGA to kolejny salon członka Cechu Optyków w Warszawie - Agnieszki Bloch

SALON OPTYCZNY AGA

[POZNAJMY SIĘ]
Agnieszka Bloch
ℹ️ Nazywam się Agnieszka Bloch i od ponad 20 lat pracuję w branży optycznej. Od 2005 roku jestem dyplomowanym optykiem. W czerwcu 2020 r. postanowiłam otworzyć salon optyczny AGA, w centrum Łomianek, przy ul. Warszawskiej 135, vis a vis poczty.
💪 Naszym atutem jest przestronny salon oraz doskonale wyposażone gabinety lekarskie z miłą i fachową obsługą. Lokal znajduje się na parterze, dzięki czemu jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
🔆 Salon optyczny AGA to nowoczesne i przyjazne miejsce, w którym zapewniamy pełną obsługę jak również pomoc, w wyborze najlepszych opraw oraz soczewek okularowych.
👨‍⚕️ Nasz okulista przeprowadzi Państwu pełne badanie okulistyczne, dobierze refrakcję i zaproponuje odpowiednie soczewki okularowe lub kontaktowe.
💯 Nasz salon przygotowany jest do obsługi Klientów wymagających i oczekujących produktów i obsługi na najwyższym poziomie. Oferujemy okulary dla dzieci i dorosłych, modne okulary dla pań oraz wygodne i stylowe oprawy dla panów. Nawiązaliśmy kontakty ze znanymi producentami opraw okularowych.
👓 Dlatego też, możemy zapewnić naszych Klientów o wysokiej jakości proponowanych produktów, ich funkcjonalności i trwałości. Oprawy okularowe wykonane są z nowoczesnych materiałów, według najnowszych trendów mody. Wybór modeli opraw w naszym salonie jest na tyle szeroki, że każdy Klient znajdzie wzór idealnie do niego pasujący.
🤩 W naszym salonie oferujemy również soczewki kontaktowe renomowanych marek, Cooper Vision oraz Bausch&Lomb. Nasz okulista doradzi wybór takiego typu soczewek, by ich użytkowanie było jak najbardziej komfortowe. Przy wyborze istotnymi czynnikami są rodzaj wykonywanej pracy, styl życia i wiele innych informacji, które decydują o znalezieniu najlepszego rozwiązania.
🩺 Nasz salon optyczny oferuje nie tylko okulary, soczewki kontaktowe i akcesoria, ale również umożliwia klientom dostęp do specjalistów z dziedziny okulistyki, neurologii oraz medycyny pracy i medycyny rodzinnej.
✔️ Więcej o nas znajdziecie tutaj: