[SZKOLENIA] Relacja z kursów

Relacja z kursów

😍  Co to był za wybuchowy weekend! Dwa ważne kursy prowadzone przez niesamowitych prowadzących w tym samym czasie!
W centrum szkoleniowym firmy Alcon przy ul. Marynarskiej 15 w Warszawie przywitano nas i uczestników kursu ortoptycznego z entuzjazmem i chęcią pomocy w każdej sprawie. Sala była bardzo przytulna i zapewniała odpowiednie warunku do przyswajania ogromu wiedzy, który miała do przekazania Joanna Zdybel.
🌧Mimo pochmurnej pogody za oknem humor nam dopisywał. Uczestnicy kursu refrakcji z chęcią słuchali teoretycznego wykładu prowadzonego przez dr Andrzeja Styszyńskiego.

🤩Jesteśmy dumni z tego, że nasze szkolenia przyciągają tak wielu ciekawych ludzi! Wymiana doświadczeń to jedna z naszych ulubionych części tych spotkań!

Fotorelacja z kursu ortoptycznego dostępna jest tutaj.
A fotorelacja z kursu refrakcji tutaj.
➡️Z całego serca dziękujemy uczestnikom za wybranie oferty szkoleniowej Cechu Optyków w Warszawie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i tekst „Program szkolenia: E 18 19 września CECH OPTYKÓW Relacja z kursów w WARSZAWIE”