[NASZE SALONY] Salon Optyczny Idea Optyk

[POZNAJMY SIĘ]
Salon Optyczny Idea Optyk im. dr Barbary Sowińskiej
Agata Dymkiewicz
ℹ️ Salon Optyczny Idea Optyk im. dr Barbary Sowińskiej, mieści się w samym centrum Leszna, przy ul. Gabriela Narutowicza 12️️️.
👨‍⚕️ Wykonujemy nie tylko okulary, ale również współpracujemy z okulistami i optometrystami, którzy prowadzą badania profilaktyczne oraz badania ostrości wzroku, rozwiązując problemy związane z widzeniem.
👓 W naszym salonie dobierzecie Państwo soczewki kontaktowe, naprawicie okulary i zakupicie akcesoria okularowe. Sami wykonujemy każdą parę okularów, dokładając wszelkich starań, by jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów, oferując produkt przygotowany indywidualnie z uwzględnieniem wszelkich wymagań.
🤩 Dbamy, aby zakupione w naszym salonie okulary spełniały swoje zadanie w zakresie dobrze dobranej korekcji, ale także były ważnym elementem podkreślającym indywidualny charakter osoby je noszącej.
✅ Dewiza naszego salonu to „Okulary dopasowane do Twoich potrzeb”.
✔️Tu możecie znaleźć więcej informacji o nas:

Może być zdjęciem przedstawiającym meble, kwiat i tekst