[OGŁOSZENIEA] Pierwsze spotkanie członków po wakacjach

Pierwsze zebranie po wakacjach

Pierwsze zebranie po wakacjach

❕ W dniu 8 września po wakacyjnej przerwie odbyło się posiedzenie zarządu Cechu.
🆕 Przyjęliśmy nowych członków – do naszego grona dołączyło aż siedmioro nowych optyków.
✔️ Przedstawiliśmy podsumowanie działań, które zrealizowaliśmy podczas wakacji.
📝 Omówiliśmy przygotowania do najbliższych kursów – refrakcji I stopnia i ortoptycznego. Zakupiliśmy nowy sprzęt do ćwiczeń, którzy przyda się kursantom w aktywnym uczestnictwie w szkoleniach.
🤞 Trzymajcie kciuki, bo jest szansa, że już w październiku odbędzie się nasz pierwszy kurs przygotowawczy do egzaminów czeladniczych i mistrzowskich kończący się egzaminem.
❗️ Zebrane dzięki Wam odpowiedzi z propozycjami szkoleń zostały omówione – zdecydowaliśmy się na rozbudowę oferty kursów i szkoleń o takie tematy jak: słabowidzenie, przygotowanie firmy do konkurowania na rynku zagarniętym przez sieciówki czy też wdrożenie procedur reklamacji.
🔝 Dyskutowaliśmy nad projektem ustawy o wyrobach medycznych oraz konsekwencjach wprowadzenia nowych zapisów prawnych. Niestety, nasz rząd nadal nie przegłosował ustawy mimo wejścia w życie rozporządzenia Unii Europejskiej.
®️ Na początku roku zarząd podjął decyzję o wprowadzeniu zasad użytkowania znaku graficznego, którego jesteśmy właścicielem. Efektem tych prac jest odstąpienie od dalszego korzystania innych organizacji z naszego logo.
‼️ Naszym priorytetem pozostaje komunikacja z optykami poprzez media społecznościowe, gdzie informujemy o najważniejszych wydarzeniach czy wprowadzanych nowych przepisach. To tu podzieliliśmy się z Wami nowym projektem – Polskim Numerem Optyka, dzięki czemu zyskaliśmy wielu sympatyków, a sama inicjatywa jest ciepło odbierana przez środowisko.
🔆 Mówiliśmy, że nie będziemy próżnować przez wakacje! Śledźcie nas po więcej!
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, meble i tekst „CECH OPTYKÓW WARSZAWIE Pierwsze spotkanie po wakacjach”