[OGŁOSZENIA] Wsparcie za pomocą strony Patronite

Wsparcie z Patronite

❕ Próbujemy czegoś nowego!
ℹ️ Patronite to platforma, na której można wspierać finansowo projekty różnych organizacji lub osób, a także przygotować swój profil i zbierać Patronów swoich przedsięwzięć.
✔️ Jeden z naszych członków zaproponował przygotowanie profilu Cechu, aby dać możliwość wsparcia naszych działań na szerszą skalę. Tak też zrobiliśmy! Każdy może dołożyć własną cegiełkę na realizację naszych projektów.
‣ przygotowaliśmy kilka progów wsparcia finansowego – od 10 zł miesięcznie po znacznie wyższe.
Liczy się każda pomoc!
Nasze cele:
➡️ zakup sprzętu potrzebnego do organizacji kursów refrakcji z dr Andrzejem Styszyńskim
➡️ wsparcie projektu Polskiego Numeru Optyka, którego fundamentalnym zadaniem jest zgromadzenie silnej reprezentacji w walce o ustawę o zawodzie optyka
❗️ Są to niezwykle istotne cele dla całego środowiska i bardzo bliskie naszemu sercu. Wielu z nas uczestniczyło w kursach dr Styszyńskiego, a jeszcze więcej marzy o ustawie regulującej nasz zawód. Na utrzymanie kursów na wysokim poziomie potrzebny jest dobry sprzęt, a gdy w grę wchodzi prawo – pieniądze zawsze są potrzebne.
✔️ Chcemy działać i nie przestawać się rozwijać, aby jak najlepiej reprezentować branżę i Was – optyków.
💝 Docenimy każde wsparcie i z góry dziękujemy za Waszą pomoc!
🔜 Zapraszamy na nasz profil:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PAT RON ITΣ w WARSZAWIE CECH OPTYKäW Rozwój jest dla nas najważniejszy”