[NASZE SALONY] Omega Optyk

Omega Optyk - Maciej Liszka

Omega Optyk - Maciej Liszka

OMEGA OPTYK

 
[POZNAJMY SIĘ LEPIEJ]
Maciej Liszka
ℹ️ Salon Optyczny Omega Optyk w Prudniku został założony w 1981 r. przez Czesławę Michałowską-Liszkę, a od 2010 roku prowadzony jest przez syna Macieja Liszkę.
📈 Już od niemal 40 lat troszczymy się o wzrok naszych Klientów, dbając o najwyższą jakość usług.
👥 Nasza świetnie wyszkolona kadra wciąż doskonali i rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić obsługę na najwyższym światowym poziomie.
Nasze okulary i pomoce optyczne wykonuje w tej chwili już drugie pokolenie optyków.
👓 Dysponujemy doskonałym zapleczem technologicznym i najnowocześniejszym sprzętem dzięki czemu nasze okulary i pomoce optyczne wykonywane są niezwykle starannie i dokładnie.
🆕 Dodatkowo troszczymy się, aby nasza oferta była niezmiennie atrakcyjna, a proponowane przez nas okulary były modne i nadążały za najnowszymi trendami mody w optyce.
😎 Naszym najważniejszym celem jest jakość i estetyka wykonanych okularów. Stawiamy na najlepsze, sprawdzone i renomowane marki. Dokładamy starań, aby zakupione u nas okulary spełniały najwyższe standardy użytkowe i estetyczne, a Klientom zapewniały jak największy komfort widzenia.
👩‍⚕️ W salonie optycznym Omega Optyk w Prudniku zapewniamy profesjonalne badanie wzroku przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Wykonujemy je przy zachowaniu wysokiego rygoru higienicznego.
📍 Od września 2020 roku firma rozszerzyła działalność otwierając nowy salon klasy premium we Wrocławiu, przy ul. Walońskiej 19, pod nazwą –„Pracownia Optyczna Maciej Liszka”.
🔜 Zapraszamy do naszych salonów!
📍Omega Optyk w Prudniku, przy ul. Piastowskiej 28
📍Pracownia Optyczna Maciej Liszka, przy ul. Walońskiej, we Wrocławiu
Znajdziecie nas również na:
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, meble, okulary, w budynku i tekst