[Z ŻYCIA CECHU] Spotkanie integracyjno-branżowe PGO OPTOM

Reprezentacja Cechu Optyków w Warszawie na spotkaniu PGO OPTOM

🤩 W ubiegły weekend to się działo! 😱
😇 Oprócz kursu ortoptycznego członkowie Cechu Optyków w Warszawie uczestniczyli w integracyjno-branżowym spotkaniu Partnerska Grupa Optyczna OPTOM.
ℹ️ Jak widzicie – mieliśmy specjalnie przygotowane stoisko, na którym odpowiadaliśmy na pytania dotyczące naszej organizacji i zachęcaliśmy do składania wniosków o Polski Numer Optyka.
🤝 Dzięki licznym rozmowom i aktywnej działalności naszej reprezentacji otrzymaliśmy 8️⃣ deklaracji członkowskich i 1️⃣5️⃣ wniosków o PNO!
🥰 Jest nam niezmierni miło, że coraz więcej optyków z kwalifikacjami dostrzega potrzebę przynależności do organizacji branżowych.
I Ty możesz do nas dołączyć!
Działamy z Wami i dla Was!

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i tekst „S Cech Optyków w Warszawie Blauer. PNO- POLSKI POLKITK NUMER OPTYKA”