[NASZE SALONY] Zakład optyczny Mariusz Koza

[POZNAJMY SIĘ LEPIEJ]
Zakład Optyczny Mariusz Koza
Mariusz Koza
📍 Właścicielem Salonu Optycznego w Ełku przy ul. Mickiewicza 15 jest Mariusz Koza – mistrz optyki okularowej – zatrudniający wykwalifikowaną kadrę.
✔️ Zakład Optyczny rozpoczął swoją działalność w 1990 roku, obecnie firma cieszy się dużą popularnością i uznaniem w regionie.
🔝 Fachowe doradztwo i szeroki wachlarz usług, jakim dysponujemy, pozwala naszym Klientom korzystać z najnowszych osiągnięć techniki w zakresie produkcji szkieł i opraw okularowych.
🥽 Dzięki temu mamy możliwość wykonania okularów spełniających wszelkie wymagania użytkowników. Naszym celem jest troska o indywidualnego Klienta, a także natychmiastowa realizacja zamówień oraz napraw serwisowych.
📈 Naszym przesłanie jest umożliwienie ludziom coraz lepszego widzenia dzięki nowoczesnym technologiom opracowanym przez firmy specjalizujące się w optyce.
🛠 Prace okularowe wykonujemy na miejscu dzięki własnym urządzeniom profilującym soczewki okularowe. Salon gwarantuje precyzję pomiarów i montażu dzięki cyfrowemu systemowi Video-centracji.
👩‍⚕️ 🧑‍⚕️ Współpracujemy z lekarzem okulistą i optometrystą pracujących na najnowocześniejszym sprzęcie do badań.
👓 Oferujemy szeroki wybór opraw okularowych, wykonanych z metalu, tworzywa, a także oprawy bezniklowe i antyalergiczne, oprawy z grilamidu.
🕶 Wykonujemy usługę wstawienia w okulary przeciwsłoneczne szkieł barwionych korekcyjnych, jak również w okulary sportowe szkieł korekcyjnych.
✔️ W naszym salonie służymy Państwu profesjonalną pomocą. Bardzo ważne jest, by osoba nosząca okulary czuła się w nich dobrze, by okulary były dla niej jak najmniejszym ciężarem. Jesteśmy profesjonalistami i wiemy, że ma to znaczenie. Wiemy też jak ważny jest dobór odpowiedniego kształtu oprawek, tak by podkreślać i uwypuklać korzystne elementy twarzy.
👥 W naszej firmie, dzięki wyszkolonej kadrze, pomożemy wybrać Państwu produkt dostosowany pod względem estetycznym i praktycznym, spełniający indywidualne wymagania.
✅ Nasza dewiza to „Maksymalna jakość usług optycznych w minimalnym czasie i dobrej cenie”
🔜 Zapraszamy do naszego salonu!
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, okulary i tekst „CECH CECHOPTYKÓW OPTYKÓW Zakład W WARSZAWIE optyczny Mariusz Koza”