[OGŁOSZENIA] Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Firmy wspierające PNO

ℹ️ Projekt PNO cieszy się dużym zainteresowaniem.
❕ Do tej pory rozpatrzyliśmy ponad 700 wniosków. To pokazuje, jak bardzo w naszym środowisku ta idea była potrzebna.
✔️ Prosiliśmy i nadal prosimy o wsparcie i pomoc w rozpowszechnieniu informacji o nadawanym przez Cech Optyków w Warszawie Polskim Numerze Optyka.
👥 Dzięki Wam gromadzimy wokół siebie nie tylko optyków z kwalifikacjami pragnących dobrych zmian, ale również firmy, które działają dla rozwoju branży.
Zapraszamy do objęcia naszej akcji patronatem. Najlepszym miejscem jest Patonite.
💖 Z całego serca dziękujemy za wsparcie projektu PNO! 💞
Na naszej stronie w zakładce Polski Numer optyka znajdziecie listę firm, które wspierają nasz projekt.

🔜 Zapraszamy również do składania wniosków o nadanie PNO:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DBAJ O WZROK DZIĘKUJEMY! optyka ㅇㅈ0 Alcon SEE BRILLIANTLY WES SCORPION OKO Newision OPTICA opticcollet VNGROUP MERTZ EYEWEAR Ist SPECTRA HILARY ALBINEX Etui myÅ›lÄ Tobie HQ-OPTIK CECH OPTYKÓW w WARSZAWIE OPHTALMICA ORATA PTYCZNYCH For Professionals Krak-Optic see more Optic Wspierają PZFO Polski Zwigzek Opłycznych PNO”