[NASZE SALONY] Best Optyk

Best Optyk

Best Optyk

BEST OPTYK

[POZNAJMY SIĘ LEPIEJ]
ℹ️ Nazywam się Beata Styś i 30 lat temu założyłam firmę Best Optyk, w skład której wchodzą obecnie trzy salony optyczne w Otwocku:
‣ ul. Andriollego 20
‣ ul. Andriollego 36/38
‣ ul. Regucka 5
❕ Zależy mi na tym, aby moja praca służyła nie tylko mnie, ale również innym, dlatego stale rozwijam moje salony optyczne.
👥 Sercem firmy jest stworzony przeze mnie, zgrany zespół, którego współpraca każdego dnia opiera się na wzajemnym szacunku, życzliwości, dobrej komunikacji i sporej dawce zadowolenia.
👌 Zgodnie z dewizą, że jakość pamięta się dłużej niż cenę, oferuję moim Klientom dobrej klasy sprzęt, na którym można wykonać dokładne badanie wzroku, dbam o wysoki poziom opraw i szkieł.
👨‍⚕️ Dysponuję dwoma gabinetami okulistyczno-optometrystycznymi z najlepszymi lekarzami i optometrystami na terenie Otwocka oraz pracownią, w której realizuję zamówione okulary.
🤲 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, organizuję akcje promocyjne, eventy, darmowe badania wzroku. Często uczestniczę w projektach społecznych, gdyż tego typu działania wpisują się w misję mojej firmy. Szczególną opieką otaczamy Interwencyjny Ośrodek Adopcyjny w Otwocku.
💡 Przez 30 lat mojej pracy najwięcej nauczyłam się od klientów. To ich potrzeby wskazywały mi kierunek działań, tak więc w centrum mojej pracy jest zawsze człowiek. Myślę, że to właśnie wyróżnia moją firmę. Dlatego dziś naszymi klientami są kolejne pokolenia mieszkańców Otwocka.
🔝 Mam jednak świadomość, że bez zdobytego wykształcenia, szkoleń i otwartości na zmiany, nie mogłabym rozwijać firmy. Z przyjemnością szukam nowych rozwiązań. Pracując 30 lat w zawodzie optyka zobaczyłam, że zmiana perspektywy pozwala dostrzec inne, często korzystniejsze możliwości.
🔜 Zapraszam do moich salonów w Otwocku!