[NASZE SALONY] ORLIŃSCY Salony Optyczne

ORLIŃSCY Salony Optyczne

[POZNAJMY SIĘ LEPIEJ] ORLIŃSCY Salony Optyczne
Jesteśmy rodzinną siecią salonów optycznych z Warszawy i okolic. Za naszą nazwą ORLIŃSCY Salony Optyczne stoją dzisiaj Michał Orliński, Milena Jastrzębska i Jakub Jastrzębski. Firmę założyli 30 lat temu nasi rodzice, a my rozwijamy ją, próbując nowych rozwiązań i zachowując misję naszej firmy, które zrodziła się wraz z jej powstaniem: dbać o dobre i komfortowe widzenie klientów w każdej sytuacji.

Obecnie zmieniamy sposób zarządzania firmą i dążymy do pracy w modelu turkusowym, poddając w wątpliwość tezę o tym, że firmy handlowe muszą stawiać zespołowi konkretne cele sprzedażowe by dobrze działać.

? Pracujemy również nad zbudowaniem stabilnej, ale elastycznej strategii marketingowej, która pozwoli nam wyróżnić się na rynku i dać klientom wiedzę i wartość również zanim staną się naszymi klientami.

? Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który angażuje się dziś w przeróżne działania – wspólnie tworzymy projekty, prowadzimy szkolenia, działamy w marketingu.
? Ogromnie nas cieszy ilość opinii jakie otrzymujemy od naszych klientów na Google. To dla nas dowód, że wywiązujemy się z naszej obietnicy dawanej klientom.

Zapraszamy do naszych salonów:
PH Babice tel. 690 453 363
CH Wola Park tel. 22 847 79 50
CH Kaulfland Gocław tel. 512 193 177
Sochaczew Pawilon DEES tel. 46 862 86 68
Kabaty tel. 696 717 230

W Internecie można nas spotkać tutaj:
? www.orlinscy.pl
? www.facebook.com/orlinscy
? www.instagram.com/orlinscy_salony_optyczne