[NASZE SALONY] Salon Optyczny Vide-Optyk

Salon Optyczny Vide-Optyk

➡ Salon Optyczny Vide-Optyk
? Nazywam się Teresa Wysocka, wraz z mężem – Jerzym pracuję w optyce 40 lat. Obecnie prowadzimy salon optyczny Vide-Optyk we Wrocławiu, przy ul. Łokietka 14.
ℹ️ Na rynku optycznym funkcjonujemy już wiele lat, sukcesywnie nabierając doświadczenia, uzupełniając wiedzę optyczną i optometryczną.
? Wszyscy członkowie naszego zespołu są absolwentami Optyki i Optometrii Politechniki Wrocławskiej. Dobrze wyposażone salony i nowoczesny sprzęt pozwalają zapewnić naszym klientom, najwyższy poziom oferowanych usług. Dodatkowo regularnie uczestniczymy w szkoleniach z zakresu optyki okularowej, kontaktologii i niektórych zagadnień typowo okulistycznych.
? Wiedza uzyskana podczas obecności na wielu imprezach szkoleniowo-wystawienniczych w Polsce i za granicą, dała nam możliwość, ugruntowania doświadczenia w branży oraz rozeznania odnośnie wymogów prowadzenia salonów optycznych na najwyższym poziomie.
?Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który łączy wspólna pasja oraz ciekawość dotycząca pojawiających nowinek optycznych. W efekcie czujemy się spełnieni zawodowo, a ponieważ lubimy naszą pracę – praca lubi nas dając jednocześnie dużo satysfakcji.
 
Zapraszamy do naszego salonu:
VIDE-OPTYK
ul. Łokietka 14 – Wrocław
? www.vide-optyk.pl
? salon@vide-optyk.pl
? www.facebook.com/vide-optyk.pl