[NASZE SALONY] Zakład Optyczny Beata Kuśmierczyk-Ćwiek

Zakład Optyczny Beata Kuśmierczyk-Ćwiek

➡ Zakład Optyczny Beata Kuśmierczyk-Ćwiek
ℹ️ Założycielem i właścicielem firmy jest Beata Kuśmierczyk-Ćwiek, która po skończeniu Studium Optycznego w Otwocku i uzyskaniu tytułu technika optyka w 1989 roku otworzyła skromny Zakład Optyczny przy ul. I A.W.P. w Wyszkowie. Na początku lat dziewięćdziesiątych zdając egzamin Pani Beata uzyskała tytuł mistrza optyki okularowej.
? Później jej Zakład Optyczny zmienił lokalizację na ul. I A.W.P. 82a (aktualnie ulica Świętojańska 82a), a po 10 latach otworzyła swój drugi punkt w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 36.
?‍? W 2011 roku otworzyła swój trzeci Salon Optyczny w Pruszkowie i rozpoczęła studia wyższe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W roku 2014 uzyskała tytuł optyka okularowego. Od razu po studiach licencjackich zaczęła studia magisterskie na kierunku Optometria, uzyskując tytuł magistra w 2016 roku.
? Beata Kuśmierczyk-Ćwiek jest członkiem Zarządu Cechu Optyków w Warszawie i PTOO. Identyfikuje się Numerem Optometrysty: NO16213 nadawanym przez Polskie Towarzystwo Optyki i Optometrii.
Jej marzeniem jest to, by jej córki po skończeniu studiów, prowadziły z równym zaangażowaniem i zadowoleniem, założone przez nią salony optyczne, żeby to co dotychczas stworzyła stało się rodzinną firmą.
? Beata Kuśmierczyk-Ćwiek wraz z pracownikami od ponad 30 lat pomaga wszystkim naszym klientom widzieć lepiej. Doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej osoby pozwala oferować nam produkty optyczne na najwyższym poziomie.
Adresy Salonów Optycznych Beata Kuśmierczyk-Ćwiek:
☑️ Wyszków, ul. Pułtuska 36,
☑️ Wyszków, ul. Świętojańska 82 A,
☑️ Pruszków, ul. Emancypantek 4.
Linki do stron
Optyk Wyszków Beata Kuśmierczyk Ćwiek:
?https://www.facebook.com/OptykOptometrystaOkulista
ZAPRASZAMY DO NASZYCH SALONÓW OPTYCZNYCH!
Beata Kuśmierczyk-Ćwiek z pracownikami ?